این خبر بروزرسانی می شود

راهیابی کیمیا علیزاده به نیمه نهایی المپیک 2020 توکیو

المپیک ریو 2016 کیمیا علیزاده

کسب مدال برنز المپیک را به کیمیا علیزاده ، خانواده عزیزش ،مهرو کمرانی و ملت ایران بخصوص مردم کرج تبریک عرض می کنیم

نظرات یا تبریکات خود را در کامنت های انتهای صفحه عنوان نمایید

139505290632057128417964
کسب مدال برنز کیمیا علیزاده المپیک ریو 2016

kimiayepak

آخرین مصاحبه کیمیا علیزاده شبکه 3 سیما

سورپرایز برای کیمیا علیزاده / تلفن پدر

مصاحبه کیمیا علیزاده پس از کسب مدال برنز المپیک

فیلم مراسم اهدای مدال برنز کیمیا علیزاده

صحبت های هاشمی در باره کیمیا علیزاده

 گالری عکس مراسم اهدای مدال کیمیا علیزاده :

گالری عکس پیش از اهدای مدال ها :

پیروزی در مبارزه اول مبارزه اول


Player
سن : 18
ملیت : ایران
قد : 185
وزن : 61
رنگ قرمز
کیمیا علیزاده 7 6 آنا زانینویک Player

سن : 29
ملیت : کرواسی
قد : 179
وزن : 55
رنگ آبی

هردو در سال 2015  در اوزان مختلف 53 و 57 موفق به کسب مدال برنز شده اند .

برنده در دیدار اول و صعود به دور یک هشتم نهایی

مبارزه دوم


Player
سن : 18
ملیت : ایران
قد : 185
وزن : 61
رنگ قرمز
کیمیا علیزاده 7 8 کالوو گومز
Player
سن : 25
ملیت : اسپانیا
قد : 176
وزن : 57
رنگ آبی

متاسفانه  شرکت کننده اسپانیا پیروز شد اما کیمیا علیزاده به انتخابی رده بندی راه یافت

مبارزه ماقبل رده بندی


Player
سن : 18
ملیت : ایران
قد : 185
وزن : 61
رنگ قرمز
کیمیا علیزاده 14 10 کالوو گومز
Player
سن : 18
ملیت : تایلند
قد : 172
وزن : 57
رنگ آبی

صعود به مرحله رده بندی سوم و چهارمی

مبارزه ماقبل رده بندی


Player
سن : 18
ملیت : ایران
قد : 185
وزن : 61
رنگ آبی
کیمیا علیزاده 5 0 نیکیتا کلانویک
Player
سن : 21
ملیت : سوئد
قد : 175
وزن : 57
رنگ قرمز

 کسب مدال برنز المپیک

آرشیو اتفاقات المپیکی کیمیا علیزاده :

عکس های مسابقات کیمیا علیزاده ریو 2016


افتتاحیه تکواندو المپیک 2016
افتتاحیه تکواندو المپیک 2016

اولین بانوی مدال آور ایران در تاریخ المپیک

تصاویر مبارزه اول کیمیا علیزاده

تصاویر مبارزه اول کیمیا علیزاده

اشک های تلخ کیمیا در مبارزه دوم
اشک های تلخ کیمیا در مبارزه دوم
مبارزه سختکوشانه کیمیا علیزاده برابر حریف اسپانیایی در المپیک
مبارزه سختکوشانه کیمیا علیزاده برابر حریف اسپانیایی در المپیک

کیمیا علیزاده و حریف اسپانیایی

دومین مبارزه کیمیا علیزاده در ریو 2016

کیمیای تکواندو ایران

کیمیا علیزاده بازی دوم المپیک 2016

شروع کار کیمیا علیزاده برای درخشش جهانی

ویدئو ها و مصاحبه ها از مسابقات کیمیا علیزاده


فیلم مبارزه اول کیمیا علیزاده المپیک ریو 2016

مضاحبه مهرو کمرانی مربی کیمیا علیزاده پس از برد اول

مصاحبه کیمیا علیزاده پس از برد در دیدار اول

بغض کیمیای ایران ترکید / فیلم کامل بازی دوم

بغض کیمیا ترکید

فیلم پیروزی کیمیا علیزاده برابر حریف تایلندی در مبارزه سوم المپیکی و صعود به دیدار رده بندی

بدرقه کیمیا  برای مبارزه آخر

مبارزه آخر کیمیا علیزاده و کسب مقام سومی در المپیک ریو 2016

بازتاب خبرگزاری ها از مسابقات کیمیا علیزاده


ورزش3 نوشته :  زمان انتشار خبر : 19:25  1395/05/27

امیدهای باقی‌مانده کسب مدال چه کسانی هستند؟  کیمیا علیزاده:برنز بگیر 17 ساله ایران در جهانی سال گذشته تنها بانوی باقیمانده ماست ومیتواند با انگیزه بالا بانوان را از مدال محروم نسازد.

تحلیل شبکه خبر از وضعیت تکواندو – 28مرداد 10 صبح

ویدئو گزارش ( میتوانیم کیمیا را در فینال ببینیم )  » کلیک کنید 

خبرگزاری ایسنا – 28 مرداد 12:00 :

رقابت آخرین بانوی ایران در سیزدهمین روز المپیک

خبرگزاری بی بی سی پس از مبارزه اول

کیمیا علیزاده پس از برد اول به خبرنگاران: ” بازی اول از نظر سختی مانند فینال است. خیلی نفسگیر بود و آن طور که می‌خواستم بازی نکردم. تجربه برد حریف اسپانیایی‌ام را دارم. امیدوارم بهتر کار کنم و بتوانم باز هم شکستش دهم.”

ورزش 3 پس از بازی دوم نوشت

کیمیا علیزاده تکواندوکار وزن 57 کیلوگرم ایران دومین دیدار خود مقابل گومز اسپانیایی با شکست پشت سر گذاشت و با امتیازات 8 بر 7 باخت تا در انتظار فینالیست شدن گومز باشد. او بعد از این دیدار گفت:« من هرچه در توان داشتم گذاشتم اما نمی دانم چرا امروز روز من نبود هم بازی اول هم الان . نمی دانم چرا اینطور شد ، چیزی برای گفتن ندارم.»

ورزش3 پس راه یابی به رده بندی نوشت

کیمیا علیزاده در حالی که تا ثانیه‌های آخر مبارزه از هارنسوجین تایلندی عقب بود با بازگشتی باورنکردنی 14 بر 10 برنده این پیکار شد تا تنها یک برد تا مدال برنز فاصله داشته باشد.

رييس فدراسیون تکواندو ایران در حالی که پس از کسب مدال برنز «کیمیا علیزاده» در المپیک 2016 ریو اشک می ریخت، گفت: این مدال خیلی ارزشمند است.
سيدمحمد پولادگر، رييس فدراسيون تكواندو فدراسیون تکواندو، پس از این موفقیت تاریخی، گفت: از خوشحالی نمی دانم چه بگویم. این مدال مبارک تمامی مردم و به خصوص زنان ایران اسلامی که در نهایت به آروزی خود رسیدند.

رييس کمیته ملی المپیک اعلام کرد که به دلیل اهمیت مدال برنز کیمیا علیزاده، به وی مانند طلايی‌های المپیک پاداش داده می‌‎شود.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون تكواندو، کیومرث هاشمی رييس کمیته ملی المپیک گفت: به دلیل أهمیت مدال کیمیا علیزاده به وی مانند طلائی‌ها پاداش داده می‌‎شود، یعنی 10هزار دلار به کیمیا علیزاده پاداش اعطا خواهد شد.

نظرات دیگران قبل از مسابقه


غلامحسن ذوالقدري
رييس سازمان تيم‌هاي ملي

کیمیا علیزاده یار جوان و کم سن و سال تکواندوي بانوان در سال اخیر خیلی خوب درخشید. کیمیا در دوره نوجوانی نیز خوب بود و تجربیات دوران نوجوانی‌اش را به خوبی به بزرگسالان انتقال داد و به خوبی نتیجه گرفت. او که با حضور مربی اختصاصی‌اش در مسابقات کسب سهمیه در فیلیپین موفق به حضور در المپیک شد با انگیزه مضاف و تلاش بیشتری در کنار كمراني خود را برای المپیک آماده می‌کند. نباید از او توقع زيادي داشته باشیم اما خود او انگیزه و روحيه را دارد که بتواند نماینده شایسته‌ای برای تکواندوي بانوان و حتی کاروان ورزشی ما در المپیک باشد. کیمیا می‌داند این شایستگی را دارد که در المپیک شگفتی‌ساز باشد و حتی به عنوان اولین بانوی مدال‌آور کاروان ورزشی ما در تاریخ المپیک باشد و ان‌شاءالله با دعای خیر مردم این اتفاقات بیفتد.
بيژن مقانلو
سرمربي تيم‌ملي تكواندوي مردان ايران

کیمیا علیزاده شرایط خوبی دارد. نه تنها ایران که تمام دنیا برروی او حساب می کنند. ما در هر رویدادی که حضور داریم صحبت از این بانوی تکواندوکار است. روز بروز پخته تر می شود، سنجیده تر صحبت می کند که به نظرم حضور هم صحبت های خوبی است که در کنار خودش دارد. کیمیا هم مانند پسران ما شناخته شده است و باید مهارت هایش را افزایش دهد و به باور اجرا در زمین برسد. او هم می تواند برای تکواندوی ایران در المپیک موفق به کسب مدال شود. چرا که نه؟ این مایه افتخار ما است که بتواند بعنوان اولین مدال آور المپیکی بانوان باشد. او باید در زمین مبارزه استراتژی داشته باشد. کیمیا علیزاده مهارتش را دارد اما باید یاد بگیرد که کی و چه وقت آن را مقابل حریفانش اجرا کند. اگر بر روی یک مهارت اکتفا کند. به قولی دست او برابر رقبایش رو می شود. نه تنها او که تمام قهرمانان می بایست روز به روز مهارت های خودشان را بیشتر کنند.
فريبرز عسكري
سرمربي تيم‌ملي تكواندو در بازيهاي المپيك لندن 2012

عليزاده با توجه به فيزيك بدني بسيار خوبي كه دارد و در مبارزه از تكنيك‌هاي مختلفي استفاده مي‌كند به عنوان يك پديده در ورزش بانوان شناخته مي‌شود. عليزاده آمادگي بدني ايده‌آلي دارد و اينجا نقش مربي براي او بسيار تعين كننده خواهد بود تا او را با توجه به سن و سال كمي كه دارد از لحاظ رواني آماده حضور در چنين رويداد مهمي كند. در كل كيميا عليزاده مي‌تواند تاريخ‌ساز شود و نخستين بانوي مدال آور ورزش ايران در المپيك باشد.
یوسف کرمی
قهرمان جهان، آسيا، بازيهاي آسيايي و دارنده مدال برنز بازيهاي المپيك 2004 آتن

کیمیا عليزاده می‌تواند تاریخ‌ساز المپیک در ورزش ایران باشد به این دلیل که از لحاظ تکنیکی و استایل فوق‌العاده است. او مي‌تواند مدال المپیک را بگیرد چراکه هر چیزی که يك ورزشكار برای گرفتن مدال نیاز دارد او در اختيار دارد و می‌تواند نام خودش را در ناریخ ورزش ایران و ورزش بانوان ثبت کند.
ندا زارع

كيميا، دختري بسیار باهوش و با استعداد است که قابلیت‌های خیلی زیادی دارد. به نظرم شاید هنوز كاملا قابلیت‌هایش شناخته نشده است و هنوز قابلیت‌هایی دارد که بخواهد شکفته شود. در نوجوانان دو سال زیر نظر من فعاليت كرد و اولین کسی بود که مدال المپیک نوجوانان را در گروه دختران بدست آورد. در آن زمان نشان داد چیزی که به او آموزش داده می‌شود را یاد می‌گیرد و توانايي اجرايش را دارد.
او دختري منطقی است و مغرور نمی‌شود. فقط باید درست هدایت شود که راهش را گم نکند.

بهنام اسبقي
قهرمان جهان، قهرمان آسيا و قهرمان بازيهاي آسيايي

من كم و بيش از شرايط كيميا عليزاده اطلاع دارم و دورادور مبارزاتش را ديده‌ام اما حسن بزرگ او اين است كه سن كمي دارد و همين فشار و استرس را براي او كم كرده است. او در زمين مبارزه راحت است اما وقتي مسابقه تمام مي‌شود واقعا فشار زيادي را متحمل مي‌شود اگر بتواند همانند مبارزاتش، در بيرون مبارزه هم استرس و فشار را تحمل كند، مي‌تواند موفق باشد.
سارا خوش جمال فکری
دارنده مدال برنز بازيهاي آسيايي و اولين بانوي المپيكي تكواندوي ايران

کیمیا دختر بسیار آرام و محجوبی است و همیشه سعی می‌کند تواضع خود را حفظ کند. این آرامش و تواضع می تواند کمک بسیار بزرگی در مسیر ورزش حرفه ای او باشد. کیمیا با توجه به میدان بزرگی به نام المپیک که پیش روی دارد بیش از مسائل فنی و تکنیکی باید روی مسائل ذهنی و روانی خود کار کند چرا که المپیک جای صدم ثانیه‌هاست و اگر لحظه‌ای آمادگی روانی از دست برود جبرانش بسیار سخت است. برگ برنده کیمیا علیزاده فیزیک خوبی است که او دارد. در اکثر مبارزه‌ها یک سر و گردن از حریفش بالاتر است. او از نظر تکنیکی هم پای چپ بسیار خوبی دارد و اگر بتواند پای راستش را هم تقویت کند، بسیار قدرتمندتر خواهد شد. کیمیا با وجود سن و سال کم، بسیاری از تکواندوکاران مطرح دنیا را در وزن خودش شکسته داده و تجربه خوبی بدست آورده است. اگر از نظر ذهنی هم آماده باشد می تواند از میدان بزرگ المپیک با مدال برگردد.
آزاده یاسایی

کیمیا یک استثنا در تکواندوی بانوان است. از لحاظ شخصیتی دختری بسیار مهربان، دلسوز و خونگرم است. خصوصیت مثبت او این است که با وجود سن و سال کم، بسیار منطقی فکر می‌کند و تحت تاثیر احساسات قرار نمی‌گیرد. از بعد فنی هم میتوان گفت با تمرین‌های خوب و فشرده‌ای که داشته پیشرفت زیادی کرده و در سطح بالایی قرار دارد. شرایط او اکنون به گونه‌ای است که میتوان روی مدالش حساب باز کرد چرا که از نظر فنی چیزی از حریفان نامدار خود کم ندارد.
شکرانه ایزدی
دارنده مدال برنز قهرماني آسيا

از وقتی که در اردوی تیم‌‌ملی بودم، کیمیا را می‌شناسم و از بازی‌های آسیایی به بعد در تمرین‌ها کنارش بوده‌ام. کیمیا عليزاده یک پدیده به تمام معنا و کیمیای تکواندوی ایران است. دختری که از نظر شخصیتی بسیار قوی است و پخته‌تر از هم سن و سالانش فکر می‌کند. همه کارهایش بجا و درست است. علاوه بر این دل بزرگی دارد و هیچ‌وقت کسی را از خود نمی‌رنجاند.
کیمیا دو خصوصیت خوب فیزیکی تکواندو یعنی قد و پای بلند را داراست و مهم‌تر از این دو فاکتور از هوش بالایی برخوردار است که باعث می‌شود در شیاپ‌چانگ بسیار حساب شده و با دقت مبارزه کند.

«جوليا وانسكنسلوس» كه بعنوان نماينده وزن 57- كيلوگرم كشور ميزبان، برروي شياپچانگ خواهد رفت، يكي از رقيبان اصلي كيميا عليزاده محسوب مي‌شود، تكواندوكاري كه با استفاده از سهميه ميزباني در قرعه المپيك جايگاه چهارم را در اختيار دارد و مي‌توان او را يكي از مدعيان كسب مدال در اين رقابت‌ها برشمرد. او در خصوص حضورش در آوردگاه مهم بازيهاي المپيك به روابط عمومي فدراسيون تكواندو گفت: «من در كشور خودم نماينده پرچم برزيل هستم و اين تجربه شگفت‌انگيزي است. تمام تلاشم را مي‌كنم تا با انجام بهترين مبارزه موفق به كسب مدال در المپيك شوم.»
جوليا اينطور ادامه مي‌دهد: «ما تمرينات خوبي را تا زمان حضور در المپيك انجام مي‌دهيم و قطعا اين تمرينات سخت كمك بسياري به من در بازيهاي المپيك مي‌كند.»

صفحه کیمیا علیزاده در سایت ریو 2016 :

https://www.rio2016.com/en/athlete/kimia-alizadeh-zenoorin

صفحه مخصوص وزن -57 بانوان تکواندو در المپیک ریو :

https://www.rio2016.com/en/taekwondo-standings-tk-women-57kg

صفحه اخبار المپیک کیمیا علیزاده
برچسب ها:                                                                                                                                                                                    

۶۰ دیدگاه در “صفحه اخبار المپیک کیمیا علیزاده

 • وقتی یک سیلیبریتی که میتواند با حمایتش باعث قوت قلب همشهریهایش شود سرشو مثل کبک زیر برف میکند خدا هم جواب او را میدهد چون چوب خدا صدا ندارد. خانم کیمیا علیزاده تکواندوکار برجسته کشورمان که پرچمدار کاروان ایران در بازیهای آسیایی جاکارتا بود 14 مرداد رباط صلیبی پاره میکنه و هم از تیم ملی خط میخوره و هم پرچمداری رو از دست میدهد. این در حالی است که خانم علیزاده کرجی است و در گوهردشت کرج هم سکونت دارد و هر روز اعتراضات، کتک خوردن و بی احترامی وحوش نظامی به همشهریانش را از نزدیک میدید و اما لام تا کام هیچ نگفت. مرگ بر سیلیبریتی هایی که وقتی دنبال محبوبیت هستند خودشون را غلام و نوکر مردم میدانند ولی در شرایط سخت هموطنانشان، برای آسایش طلبی خود صدایشان در نمی آید.

 • ممنون فقط اىن بىام رو به خودشون و مربىشون برسد با تشکر از ساىت شما و زحماتى که در اىن ساىت مىکشىد ممنونم خدا نگهدار شما باشه

 • با سلام به ورزشکار با تحرک و برهىجان خوش درخشىدى و مردمو خوشحالکردى خدا خوشحالت کنه انشاالله و اىنکه تو تمرىناتت و تو بدنسازىتبه باىت زىاد فشار نىار و در تمرىنبا به.هدف نامرىى ضرببه بزن هدف رو مشخص کن به همونجا ضربه بزنمواظب دستت باش ىه محافظ بهترى به دستت بزن تمرىن نفس ىعنى مىزان نفست رو ببر بال ا و اىنکه در مسابقات بعدى انشاالله با لطف و ىارى خدا طلا مىگىرى ودل مرمد رو شاد مىکنى انشاالله

 • درود بانو…..من یه دختر 8 ساله دارم که از شبی که مهمان برنامه خندوانه بودید عاشق شما وورزش شما شد واز فردای اون روزتکواندو را شروع کرد خیلی دوست داره شاگردی شمارو بکنه ممنون میشم اگه بفرمایید کجا میتونم بیارمش تا خودتون براش استادی کنید..باتشکر..
  خواهشا جواب بدید?

 • خانم علیزاده.سلام.من احساس میکنم یه کم مغرور و بی توجه شدی و به اطرافت و هدفت فکر نمیکنی و به حاشیه بیشتر توجه میکنی.امیدوارم و دعا میکنم که راه راست رو پیدا کنی و بهشون توجه کنی.که گفتم چون وظیفه ام بود.پیروز و سر بلند باشید.
  با تشکر .
  بهلول2

 • سلام.کیمیا خانم. میگم.یه فایل که آموزش نام حرکات تکوانو را داده باشه.بزار توسایتت.نیاز داریم.ثواب داره!!!
  آخه نام حرکاتش بلد نیستم!!!

 • سلام,قبل از هر چیز بخاطر افتخار افرینی در المپیک ریو ازت بسیار سپاس گزارم واز خداوند ارزوی موفقیت در تمام مراحل زندگی رابرای شما دارم,به واقع کیمیای تکواندوی ایران هستی, خیلی دوستت دارم کیمیا ,عاشقتم بخدا,دوست دارم همیشه باهات درتماس باشم,اگه میشه شماره ات را به این ایمیل بفرست ,ممنونم

 • با سلام بنده فقط و فقط به کیمیا علیزاده تبریک گفتنو بسنده نمیدونم.چطوری میشه با الگوی عزیزمان صحبت یا ارتباط مستقیم داشته باشیم؟
  تو رو خدا راهنمایی کنین؟

 • آفرین کیمیای عزیز حاصل تلاشت را گرفتی گرچه مدال طلای المپیک حق تو بود انشاالله المپیک بعدی طلا تو گردنت ببینیم و باعث افتخار این ملت شدی

 • سلام بر شما کیمیای عزیز تکواندو ومروارید ورزش زنان ایران.
  امیدوارم در ادامه مسیر با توکل به خدا وتمسک به اهل بیت موفق باشید و به بهترین آرزو هایتان در زندگی دنیوی واخروی برسید

 • سلام بر شما کیمیای عزیز تکواندو ومروارید ورزش زنان ایران.
  امیدوارم در ادامه مسیر با توکل به خدا وتمسک به اهل بیت موفق باشید و به بهترین آرزو هایتان در زندگی دنیوی واخروی برسید

 • سلام دختر ایران
  من به تو لقب برازنده “ایران بانو” میدم که شایسته اش هستی
  به نظر شخصی ام (خودم رزمی کار هستم ولی نه تکواندو) اگر به وزن بالاتر بری بهتره یکم توپرتر بشی و قدرت بدنی و نفس رو بیشتر کار کنی تا نفست کم نیاد و وزن کم کردن اثر منفی رو بازیت نگذاره
  به عنوان عضو کوچمی از بانوان ایران و جامعه رزمی کشور لطفا این مسئله رو هم به مسئولان و مربیان و رییس فدراسیون اطلاع بفرمایید لطفا:
  هم شما و هم مردان گرامی ما اگر چند تکنیک رو کار کنند و مهارت پیدا کنند واقعا رقیب دیگه ندارند مثلا ضربه چرخشی که اسپانیایی به شما زد بسیار زیبا و حرفه ای بود که جا داره کیمیای عزیز هم روی این ضربات زیبا کار کنه چون به نظرم تو شرایط حیاتی که نشه ضربه سر بزنی تو ثانیه های اخر میتونه براتون امتیازاور باشه و باخت اقای خدابخشی با اون اختلاف مقابل یک فرد دیگر که …. بسیار ناراحت کننده بود کاش در اردوها از این به بعد روی ضربات چرخشی و موندولیو و واندولیو بیشتر کار بشه که فقط تکنیک ضربات سر نباشه
  موفق باشی کیمیای گرامی
  توصیه من نه از سر کین، بلکه از روی محبت و علاقه به شما نازنین است امید که سبب ناراحتی نباشد
  موفق باشید

 • کیمیا ی عزیز خدا را شکر که ملت ایران را سربلند کردی، واقعا گل کاشتی ، خدا قوت انشاال… در المپیک های بعدی سکوی اول را تصاحب کنی، با آرزوی بهترین ها برای بانوی قهرمان ایران

 • یعنی زدی زیر چونه‌ی اونایی که میگن فضیلت زن این نیست که برود پایش را دراز کند و بزند و مدال بیاورد!

 • زنده باد خانم علیزاده تبریک میگم شما به راحتی میتونستید طلا بگیرید شایسته اون بودید سعی کنید در سال های اینده رو تمام تکنیک ها و فن ها به خوبی کار کنید

 • پا به پای شما بعد از مدال اشک شوق ریختیم. باعث افتخاری.

 • خدا میداند فقط اش میریختم.درود بر کیمیای شایسته المپیک

 • تبریک به شما
  راه بزرگی رو مث هادی ساعی شروع کردین
  ایشالا با 3 طلای المپیک + برنز ارزشمندتر از طلا گوی سبقت رو از آقا هادی بربایی
  آرزوی موفقیت برای شیر دختر ایرونی که ماندگار شد
  از ته قلب…

 • با سلام
  کیمیای عزیز کسب اولین مدال تاریخی المپیکی زنان ایران را توسط شما تبریک میگویم و همینطور که با کسب این مدال دل ملت ایران رو شاد کردی خدا دلت رو شاد کنه

 • تبریک می گم و تشکر میکنم.
  دل مردم و شاد کردی. افتخار ایران هستی و آروزی تندرستی و پیروزی برات دارم.

 • کیمیا جان متشکریم ، ما منتظر دومی و سومی و چهارمین المپیک ات هستیم …….

  درود بر تو دختر آریایی ……..????

 • اولين مدال بانوان ايران كيمياست…
  ضمن عرض سلام و خسته نباشى خدمت دختر شايسته ايران؛من از طرف ملت ايران از زحمات شبانه روزى شما بخاطر اينكه دل زيادى را شاد كرديد تشكر مى كنم و از خداوند آرزوى سلامتى و موفقيت هاى بيشتر را براى شما طلب دارم.
  “به اميد موفقيت هاى بيشتر”

 • تبریک فراوان به کیمیای ایران و مربی زحمتکش، تمام مردم ایران را شاد کردید،همیشه شاد وپیروز باشید،امروز اشک شادی ریختیم و غم روزهای قبل فراموش شد.

 • سپاس ها و درودهای بی کران از بزرگ بانوی تاریخ ساز که چون نامش یگانه و ارجمند و باشکوه است.
  با شور و حماسه آفرینی هایت یاد بیتی از حضرت مولانا در دل و جان زنده شد:
  ما چون مس و آهنیم ثابت
  در حیرت چون تو کیمیایی

 • سلام كيمياي تكواندوي ايران
  با ديدن مسابقه و برد تو كلي اشك ريختم
  ارزوي موفقيت روزافزون تو را دارم
  درود بر پدر و مادرت و مربي خوبت

 • سلام كيمياي عزيز
  تنها يك بار توي زندگيم توبا ديدن يك مسابقه اشك ريختم و اون هم مسابقه فينال تو بود
  ارزوي موفقيت روزافزون تو رو دارم كيمياي تكواندوي ايران
  خستگي ديدن اين همه باخت اعضاي تيم المپيك ايران رو از تنم بيرون بردي

 • عالی بودی کیمیا
  از صمیم قلب بهت تبریک میگم
  منم با تو گریه کردم وقتی پیروز شدی و دور افتخار با پرچم زدی
  همیشه پیروز باشی

 • خسته نباشی به فدراسیون تکواندو و مربیان دلسوز و با کفایت درود بر شرفت کیمیا جان، خیلی عالی کار کردی دلم روشنه که تا بیست دقیقه دیگه تاریخ ساز المپیک_ریو براي سرزمینم خواهید شد ????????

 • وااااااای دیووونمون کردی دختر, مااااااااشالله, ااااااااافرین, دووووووست داریم
  خوشحالیم برای شما در کلمات نمیگنجه?

 • تا دقایقی دیگر برای کسب مدال برنز مبارزه خواهید کرد و آرزوی همه ما موفقیت شما در این عرصه جهانی ست.

 • همه اميدواريم اولين مدال المپيك زنان ايران رو بگيري ولي با مدال يا بي مدال تو قهرماني… كيمياب تكواندوي ايران

 • چه با مدال چه بی مدال غیرتت باعث افتخاره دختر خانوم مودب و نجیب ایران زمین، سربلندمون کردی.. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • سلام
  نمایش عالی به عنوان یه 18 ساله نشان دهنده اعتماد به نفس بالا و روحیه ی فوق العاده شما داره
  به عنوان یه ایرونی انتظار 3 طلا در المپیک های 2020 ، 2024 و 2028 از شما دارم که مطمئنم به انتظارم پاسخ مثبت میدین و لبخند شادی به ما هدیه میدین
  کامیاب و پیروز باشین ایشالا
  و موفق در تمامی مراحل زندگی

 • کیمیا جان عاااالی بود بازیت ، دمت گرم عزیزم ، تو با نفر دوم جهان فقط یه امتیاز فاصله داشتی که اون هم به مرور تجربه ات بیشتر میشه و ان شاءالله المپیک های بعدی جبران میکنی
  باز هم میگم دمت گرم دختر

 • عالي بوديد بانو.
  در المپيك هاي بعدي قطعا از حماسه افرينان خواهيد بود.

 • فدای سرت خانوم علیزاده … باج ون و دل جنگیدی , با غیرت جنگیدی , تو برای همه ی ایرانیا قهرمانی همین که با این سن بین بزرگای دنیا مبارزه میکنی برای ما افتخاره …. امیدتو از دست نده انشاا…. میری برای مدال برنز …. بازم فدای سرت کیمیا خانوم … سنت کمه و جا برای دوتا المپیک دیگه داری همیشه محکم و استوارو سربلندو پیروز باشی …. قهرمان بلند قامت ایران

 • تلاشتون در مسابقه ی دوم ستودنی بود……بهرحال مسابقه س و با یه امتیاز همه چی اینور اونور میشه ولی برای ما این تلاش تون و غیرتی که توی بازی داشتید به هزارتا طلا میارزه…….به امید مسابقات آینده مخصوصا به امید طلای المپیک بعدی.

 • باسلام واحترام خدمت شماخانم علیزاده،به وجودشماافتخارمی کنیم،که باعث سربلندی وافتخارکشورمان ایران عزیزهستید،وآرزوےسلامتی وموفقیت براےشماهم وطن عزیز راازخداوندخواستارم.

 • کیمیا جان بعد خدا امیدمون به خودته رو سفیدمون کنی .
  تو طلایی هستی و طلایی میشی انشاالله ماهم منتظریم تا پرچمو ببری بالا .
  با ارزوی موفقیت

 • کیمیا جان امیدمون بعد خدا به خودته رو سفیدمون کنی.
  مانتظریم تا پرچمو ببری بالا

 • چاوگان خوش انشاله پیروژ بی جژن خوش زور ممنون زور سپاس ایران عزیز باوانم باوانکم

  1. very great de&;3rationc#82a0lGreetings! This distinct submit cannot changed into developed higher! Examining this unique submit reminds myself related to my possess traditional living room spouse! He as well as your partner usually implemented chatting relating to this. I’ll ahea…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.