سیمای رهبر معظم انقلاب اسلامی
سیمای رهبر معظم انقلاب اسلامی

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی از قهرمانان مدال‌آور و همه ورزشکاران و مربیان پر تلاش کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران در رقابتهای المپیک ۲۰۱۶ تشکر و قدردانی کردند.

متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:

بسمه تعالی

به کاروان ورزشی بازگشته از المپیک: قهرمانانی که با مدال‌آوری دل ملت را شاد کردند؛ به پهلوانانی که از حق خود بر اثر ناداوریها محروم شدند؛ به ورزشکارانی که عدم موفقیت آنان از ارزش تلاش و کوشش آنها نمی‌کاهد؛ به بانوان ورزشکاری که نشانه‌ی افتخارآمیز پوشش زن ایرانی را به رخ همگان کشیدند، به بانوی شجاعی که با حجاب کامل در پیشانی کاروان درخشید، و به مربیان و پیش‌کسوتان ورزش کشور، خوشامد میگویم و از همه‌ی شما سپاسگزاری میکنم. قدر شما را میدانیم.

سیّد علی خامنه‌ای
۲/ شهریور ماه/ ۱۳۹۵

پیام تبریک رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران

۲ دیدگاه در “پیام تبریک رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران

  • هـ.علیزاده/دانشجوی دکتری حقوق کیفری و جرم‌شناسی. گفت:

    سلام بر شما
    به‌نظرم بهتر است تیتر این خبر را تغییر دهید؛ چون عبارت «پیام تبریک رهبر جمهوری اسلامی ایران» صحیح نیست و بایسته است «پیام تبریک رهبر معظم انقلاب اسلامی» بگذارید؛ چون ایشان شخصیتی دینی، سیاسی و… هستند و در حقوق اساسی، جمهوری اسلامی به نوع دولت گفته می‌شود، حال‌آنکه ماهیت انقلاب ما، اسلامی می‌باشد، و شما با این تیتر، ناخواسته مقام و منزلت ایشان را به یک رئیس‌جمهور تنزل داده‌اید. ببخشید که عبارات، همگی فنی و تخصصی شدند. بدرود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.